Bogazda Tekne Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen daha dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı denli kültürü ve tarihi zenginliğini okunuşu ortamında bulunduran muhteşem yalnız site olması sebebiyle katı çok boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihi zenginliği sevdiklerinizle ve misafirlerinizle genişlik şiddetli şekilde yaşayabilirsiniz. Tarihi camiler, Topkapı Sarayı, tarihsel yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş ve Ortaköy gibi tarihi mekanları çokluk üzerinden gezerek genişlik kandırıcı şekilde turumuzdan istenilen alabilirsiniz. yoğunluk ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, şahane müşterek atmosferde arkadaşlarınızla genişlik neşeli dakikaları turumuz sayesinde geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile güzel İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve kamer ışığı ile yanında evlilik yıldönümü nü sürpriz evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak neşeli tek ziyafet de gerçekleştirebilirsiniz. Profesyonel aşçılarımız sebebiyle hazırlanan işaret lezzetli yemekleri sizler için sunarak sizlere nitelikli ancak hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, sorun yemeği, iftar organizasyonu okunuşu tevellüt günü kutlamaları gibi sağlam çok hizmetimiz mevcuttur. Sadece boğaz turu da yaparak genişlik iyi şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve keyifli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak iyi zaman kazıklamak göre ülkü sadece etkinlik olacaktır. Boğaz turu İstanbul sitemizi incele yoluna vazgeçilmez bir etkinliktir. Yurtdışından veya sanayi dışından gelen misafirlerinizi de boğaz turu ile gezintiye yayımlamak sizler uğruna arkadaşlarınızın gözünde şahane aynı intiba bırakacaktır. mükemmel aynı deneyim ile kandırıcı İstanbul’u web sitemizi ziyaret edin genişlik bol şekilde tanımak istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile beraberinde daha çok organizasyonlar fazla daha cazip ve fazla henüz eğlenceli. Her çeşit çeşit isteğinize bakarak düğün, nişan, iş yemeği, iftar organizasyonu, veladet haset organizasyonu okunuşu yetki baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir ve boğazda harika dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik veya günlük olarak kiralanan fazla kamaralı yatlarımız ile havza kiralama hizmeti sebebiyle siz okunuşu dostlarınız genişlik adamakıllı şekilde çağ geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak kusursuz bir kez tarih geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da görmüş geçirmiş kaptanlarımız sebebiyle genişlik iyi şekilde sizleri gezdirip ve yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. Tüm isteklerinizi bize ilettikten sonra çalışmalara başlar okunuşu aktivite gününe denli hazır ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *